Acente

AKMAR DENİZCİLİK VE TİCARET AS 1987 YILINDA KURULMUSTUR.40 YILLIK DENİZCİLİK TECRÜBEMİZ VE KENDİMİZE OLAN GÜVENİMİZLE ,GENÇ,YETENEKLİ, VERİMLİ, KENDİNİ YENİLEYEN PERSONELİMİZ İLE TÜRKİYE’NİN BİR NUMARALI LİDER FİRMALARI ARASINDA YERİNİ ALMIŞTIR.

GEMİ ACENTESİ  OLARAK YILDA 900 İLE 1000 GEMİYE GEREK LİMANLARDA GEREKSE CANAKKALE VE İSTANBUL BOGAZLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.  TÜRKİYENİN İSTANBUL,İZMİT KÖRFEZ,İZMİR GİBİ ANA LİMANLARINDA GÜVENLİ,RAHAT OPERASYON, EN DOĞRU VE ETKİLİ DİYALOGLAR AMACI İLE KONTROLÜ VE GOZETİM,DENETİMİ İSTANBUL  MERKEZ  OFİSÇE İFA EDİLEN  KENDİ OFİSLERİMİZ BULUNMAKTADIR.

EĞİTİMLİ VE DONANIMLI PERSONELLERİMİZ İLE ANA LİMANLARDA BULUNAN OFİSLERİMİZDE BİZE FAYDASI BULUNAN GEÇMİŞ TECRÜBELERİMİZ İLE YALNIZ RESMİ DAİRELER İLE DEĞİL AYNI ZAMANDA ÜLKEMİZİN BELLİ BAŞLI LİDER İTHALAT-İHRACAT FİRMALARI İLE DE UYUMLU TEMASLARIMIZ BULUNMAKTADIR.

MÜŞTERİLERİMİZİN HAKLARINI  KENDİ HAKKIMIZ GİBİ GÖRMEKTE ,  GEREK BOĞAZLARDAN TRANSİT GEÇEN GEMİLERE , GEREK LİMANLARIMIZA GELEN GEMİLERE AZAMİ DİKKAT VE İTİNA  İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

++ LİMAN , BOĞAZ GEÇİŞLERİ , TERSANE,HAVUZLAMA VE KORUYUCU ACENTELİK :7 GÜN 24 SAAT HİZMET.

++ BOĞAZLARDA VE LİMANLARDA PERSONEL DEĞİŞİMİ :GEMİYE KATILIM,GEMİDEN AYRILMA , DOLAŞIM İZNİ UZATMA, ÜLKEDEN AYRILMA,RESMİ VİZE KURALLARI ÇERÇEVESİNDE UYGULAMALARI VE VİZE TEMİNİ, HAVAALANI KARŞILAMA,HAVALANI NAKİLİ,OTEL AYARLAMALARI,BİLET TEMİNİ VE DİĞER TÜM RESMİ HİZMETLER.

++ YEDEK AKSAM VE MALZEME TESLİMATI : TRANSİT OLARAK ÜLKEMİZ HAVAALANLARINA  GELEN GEMİ AKSAMLARININ  GÜMRÜK FORMALİTELERİ VE GÜMRÜKTEN ALINMASI VE LİMANLARDA VEYA TRANSİT GEÇİŞLERDE GEMİYE TESLİMİ.

++ KUMANYA VE MALZEME İKMALİ:  HARİTA  VE DENİZCİLİK  İLE İLGİLİ NEŞRİYATLAR İLE BERABER HER TÜRLÜ KUMANYA VE MALZEME TESLİMATI.

++ YAKIT , MAKİNA YAĞI , SU İKMALİ : LİMAN VE TRANSİT GEÇİŞLERDE PİYASADAN EN UYGUN FİYAT İLE İKMAL.

++ PERSONELE TIBBİ MÜDAHALE: TÜRKİYENİN HER LİMANINDA HASTAHANELER VE DİŞ KLİNİKLERİNDE İYİ VE  İTİBARLI HİZMET.

++ PİS SU VE ÇÖP ALIMI : TÜM LİMANLAR VE TRANSİT GEÇİŞLERDE.

++ SU ALTI DENET VE GÖZLEMLEME: LİMAN VE TRANSİT GEÇİŞLERDE FOTOĞRAF VEYA KAMERA İLE DETAYLI RAPOR DÜZENLEME.

++ GEMİLERE DENİZ İLE İLGİLİ DENETLEME.

++ TAMİR SERVİSİ (TAMİR/TERSANELERDE HAVUZLAMA/DEMİRDE TAMİR) : MEKANİK,ELEKTRİKSEL VEYA İLETİŞİM CİHAZLARINDA İLGİLİ BİRİMLER İLE EŞGÜDÜMLÜ TAMİR,BAKIM,KURUM,GÖZDEN GEÇİRMEK VEYA ONARMAK.

Tasarım: Ambiyans
Küçükbakkalköy Mh. Beğendik Sok. Aksoy Plaza No:3 34750 Ataşehir / İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 576 2666 PBX - Faks : +90 (216) 572 7195 - Teleks : 29386-29385