Mesajımız

Yıllardır her dalının yöneticisi ve ortağı olduğumuz Akmar Denizcilik’i kurmak için yola çıkalı yaklaşık 30 yıl oldu. Denizcilik Sektöründeki 40 yıllık deneyimimizle kendi deneyimlerimizi birleştirerek işlerimizi ve stratejilerimizi geliştirmekteyiz.

Akmar, sahip olduğu güvenli bilgi dağarcığı ve şirket temelinin atıldığı zaman daha henüz doğmamış olan yeni jenerasyonun da katılımıyla geçmiştekinden daha fazla yeterliliği ve gücüyle hala ileriye doğru gidiyor. Denizcilik sektörüne ilk adımımız olan Acentelik Departmanımız bizim en önemli bölümlerimizden biri olmak ve dünya denizciliğinin önde gelen birçok ismine servis vermekle birlikte çeşitli saygın denizcilik firmalarına tüm Türk Liman ve Boğazlarında eşlik etmekten gurur duyar.

Kuru yük/Tanker yatırımlarımızda birlikte hareket ettiğimiz diğer itibarlı Türk Denizcilik Gruplarıyla yaptığımız işler, bizim sektörde lider olma özelliğini hala taşimaktadır. Denizciliği, Competitive Chartering, Sigorta, SP Brokerliği, Stevedoring, Yönlendirme dahil olmak üzere bütün enstrümanlarıyla birlikte düşünme politikasına sahibiz ve bu amaçla bütün müşterilerimize en iyi ve yeterli servisi vermeye calışmaya devam ediyoruz.

Akmar Denizcilik Şirketinin verdiği servis kalitesindeki farkı görmek için bizimle irtibata geçen bütün arkadaşlarımıza, diğer denizcilik firmalarına ve chartererlara bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

 

Saygılarımla,
Necdet Aksoy
Yönetim Kurulu Başkanı
Tasarım: Ambiyans
Küçükbakkalköy Mh. Beğendik Sok. Aksoy Plaza No:3 34750 Ataşehir / İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 576 2666 PBX - Faks : +90 (216) 572 7195 - Teleks : 29386-29385