Akmar Hakkında

40 yılı aşkın süredir sektörün her dalında yöneticilik yapmış Sn. Necdet Aksoy tarafından kurulan Akmar Denizcilik, 30 yılı aşkın süredir Gemi Kiralama, Sigorta, SP Brokerliği, Stevedoring dahil olmak üzere denizciliğin bütün enstrümanlarıyla müşterilerine en iyi ve yeterli hizmeti vermeye calışmaya devam etmektedir.
 
Akmar Denizcilik grup şirketlerinin kurucusu ve Yönetim Kurulu başkanı olan Sayın Aksoy, Deniz Ticaret Odası’nın ve Türk Armatörler Birliği’nin Yönetim Kurulunda olmakla kalmayıp, ayrıca iyi tanınmış Standard P&I Kulübünde yönetici üyedir. Akmar Denizcilik, Kuru yük/Tanker yatırımlarıyla birlikte hareket ettiği diğer itibarlı Türk Denizcilik Gruplarıyla yapılan işlerde, sektörde önde gelen firmalardan olma özelliğini hala taşımaktadır. Servis kalitesini arttırarak ve güvenlik yönetmeliğine bağlı kalarak, kendini uluslararası kurallara göre yenileyen Akmar Denizcilik 1998'den beri Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına uygunluk belgesi ile sertifikalandırılmıştır. Akmar Denizciliğin denizcilik sektörüne ilk adımı olan Acentelik Departmanı şirketin en önemli bölümlerinden biri olarak dünya denizciliğinin önde gelen birçok ismine servis vermekle birlikte çeşitli saygın denizcilik firmalarına tüm Türk Liman ve Boğazlarında gururla eşlik etmektedir. .
 
Akmar Denizcilik diğer grup şirketleriyle, sahip olduğu güvenli bilgi dağarcığı ve yeni jenerasyonun da katılımıyla geçmiştekinden daha fazla yeterliliği ve gücüyle hala ileriye doğru gitmektedir.
Tasarım: Ambiyans
Küçükbakkalköy Mh. Beğendik Sok. Aksoy Plaza No:3 34750 Ataşehir / İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 576 2666 PBX - Faks : +90 (216) 572 7195 - Teleks : 29386-29385