Armatörlük, Forwarderlik, AcentalıkAkmar Hakkında


Servis kalitesini arttırarak ve güvenlik yönetmeliğine bağlı kalarak, kendini uluslararası kurallara göre yenileyen Akmar Denizcilik 1998'den beri Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına uygunluk belgesi ile sertifikalandırılmıştır.


Yönetim


Denizcilik sektöründe sürekli gelişme, etkinlik ve verimlilik ilkesiyle şirketi, denizcilik endüstrisinin çağdaş standardlarına uygun kalitede genç, uygun tonaj ve tipte ve uluslararası deniz taşımaclığına uygun gemi filosu oluşturup sağlıklı büyümek sureti ile vizyon doğrultusunda iş ortakları ile çalışanları için karlı bir şekilde yarınlara ulaşmaktır.
Haberler

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ 19. GELENEKSEL KARİYER GÜNLER&
İTÜ Denizcilik Fakültesinde 19.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen konferansta 17.11.2014 tarihinde Akmar Denizcilik ağırlandı. Akmar Denizcilik'i temsilen Operasyon Müdürü Tarık Gürsoy ve Personel Müdürü Özge Ataman katıldılar. 37 Yıl önce ...Devamı »
Altın Çıpa Ödül Töreni gerçekleşti
Altın Çıpa Ödül Töreni gerçekleşti   6. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri, İstanbul Ataköy Sheraton Hotel'de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım' ın da katıldığı ...Devamı »
Akmar Denizcilik krize meydan okuyor
 Dünya deniziclik piyasasındaki krize rağmen Türk denizcilik sektörü yatırım yapmaya devam ediyor. Krizi fırsata çeviren Akmar Denizcilik Nord Ocean isimli kuruyük gemisini satın aldı. Türk denizcileri krizi ...Devamı »
Geleneksel Kariyer Günleri
İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ 19. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİNİN KONUĞU AKMAR DENİZİCİLİK İTÜ Denizcilik Fakültesinde 19.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen konferansta 17.11.2014 tarihinde Akmar Denizcilik ağırlandı. Akmar Denizcilik'i temsilen ...Devamı »

Tüm Haberler

Tasarım: Ambiyans
Küçükbakkalköy Mh. Çiçek Sok. Aksoy Plaza No:4 34750 Ataşehir/ İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 576 2666 PBX - Fax : +90 (216) 572 7195 - Telex : 29386-29385