Armatörlük, Forwarderlik, AcentalıkAkmar Hakkında


Servis kalitesini arttırarak ve güvenlik yönetmeliğine bağlı kalarak, kendini uluslararası kurallara göre yenileyen Akmar Denizcilik 1998'den beri Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına uygunluk belgesi ile sertifikalandırılmıştır.


Yönetim


Denizcilik sektöründe sürekli gelişme, etkinlik ve verimlilik ilkesiyle şirketi, denizcilik endüstrisinin çağdaş standardlarına uygun kalitede genç, uygun tonaj ve tipte ve uluslararası deniz taşımaclığına uygun gemi filosu oluşturup sağlıklı büyümek sureti ile vizyon doğrultusunda iş ortakları ile çalışanları için karlı bir şekilde yarınlara ulaşmaktır.
Haberler

Akmar, D.E.Ü Kariyer Günlerindeydi.
Akmar , Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin hazırladığı ve bu yıl 16. sı düzenlenen Kariyer Günlerindeydi. 14 Aralık 2011 günü gerçekleştirilen oturumda Akmar Denizcilik Grubumuzu  Personel ...Devamı »
Altın Çıpa Ödül Töreni gerçekleşti
Altın Çıpa Ödül Töreni gerçekleşti   6. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri, İstanbul Ataköy Sheraton Hotel'de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım' ın da katıldığı ...Devamı »
Akmar Denizcilik krize meydan okuyor
 Dünya deniziclik piyasasındaki krize rağmen Türk denizcilik sektörü yatırım yapmaya devam ediyor. Krizi fırsata çeviren Akmar Denizcilik Nord Ocean isimli kuruyük gemisini satın aldı. Türk denizcileri krizi ...Devamı »
Geleneksel Kariyer Günleri
  10. Geleneksel Kariyer günlerinin  4. Gününde  İTÜ Denizcilik Fakültesinin Kariyer Kulübü organizasyonuyla, Akmar Denizcilik konuk edildi. Akmar Denizcilik İnsan Kaynakları müdürü Vildan ...Devamı »

Tüm Haberler

Tasarım: Ambiyans
Küçükbakkalköy Mh. Çiçek Sok. Aksoy Plaza No:4 34750 Ataşehir/ İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 576 2666 PBX - Fax : +90 (216) 572 7195 - Telex : 29386-29385